SALE UP TO 60% OFF SALE UP TO 60% OFF

Returns & Refunds

INFORMATION ON THE EXERCISE OF THE RIGHT OF REFUSAL IN THE EVENT OF PURCHASE OF THE PRODUCT

 1. You have the right to waive the PRODUCT specified in the Distance Purchase Agreement within 14 calendar days without giving any reason.
 2. The right of refusal will expire after 14 calendar days from the date of receipt of the PRODUCT. If the last day of the period falls on a public holiday, the right of refusal shall be exercised by the business day following the end of that period (inclusive).
 3. In order to exercise the right of refusal, you must notify SIA Healing Light Medical by express notice of your decision to waive the PRODUCT under the Distance Purchase Agreement by completing the attached REFUSAL FORM and providing a copy of document certifying the purchase
  1. 3.1. by mail to the address: Silmaču iela 1-6, Riga, LV-1012, Latvia
  2. 3.2. by email to the email address: info@bamboolaser.com
 4. To meet the deadline for using the right of refusal, it is sufficient if you submit your notification regarding using the right of refusal to SIA Healing Light Medical before expiry of the deadline.
 5. If you waive the PRODUCT under the Distance Purchase Agreement, SIA Healing Light Medical will refund all payments for the PRODUCT received from you without undue delay and in any event within 14 (fourteen) calendar days of the date on which SIA Healing Light Medical was notified of your decision to waive the PRODUCT under the Distance Purchase Agreement. Please be informed that SIA Healing Light Medical has the right not to refund the amount paid to you until receipt of the PRODUCT and the documents confirming its shipment.
 6. Refund shall be made to the same current account from which payment for the PRODUCT was received. You will not be charged for such a refund.
 7. You must return the PRODUCT within 14 calendar days of the date you notify SIA Healing Light Medical of your decision to exercise the right of refusal. You will have to cover the cost of returning the PRODUCTS. The deadline will be met if you send the PRODUCT back before the end of the 14 calendar day period.
 8. You are responsible for any reduction in PRODUCT value if the PRODUCT has been used for purposes other than ascertaining the nature, properties and performance of the PRODUCT. The PRODUCT shall be used for inspection purposes to the extent that it could be done in the shop. When checking, we advise you to handle the PRODUCT carefully and open its packaging carefully so that you can then exercise your right of refusal and get your money back. Please note that the packaging of the PRODUCT must not be damaged. SIA Healing Light Medical is entitled to refuse to accept the PRODUCT if the packaging is damaged.

SIA Healing Light Medical

Reg. No. 44103136003

Address: Silmaču iela 1-6, Riga, LV-1012, Latvia

e-mail: info@bamboolaser.com​

www.bamboolaser.com

Maskne nav iedomāts stāvoklis

#maskne (#mask + #acne ) vēl viens vārds, ko mums iemācīja 2020. gads
‼️Jūsu maska var aizturēt daudz silta gaisa, kad runājat, vai elpojat. Papildus tam, ka tas ir nepatīkami un dažreiz pat kaitinoši, tas rada siltu, mitru vidi, kas ir ideāla baktēriju augšanai.

Baktēriju disbalanss un pastāvīga maskas berze var veicināt aknes un rosacejas uzliesmojumus, kā arī periorālo dermatītu.

❔Ko darīt?

▫️Neatkarīgi no tā, vai iegādājāties atkārtoti lietojamas auduma maskas vai izgatavojāt tās pašrocīgi, ir ļoti svarīgi saglabāt auduma maskas tīras. Būtu vēlams mazgāt masku pēc katras lietošanas dienas. Ja Jūs lietojat vienreizējās maskas, mainiet tās pēc iespējas biežāk.

▫️Pienācīgi attīriet ādu divas reizes dienā. Bamboolaser Maigs attīrošs līdzeklis perfekti palīdzēs Jums uzturēt ādu tīru. Kviešu dīgstu proteīnu un inovatīvais PENTAVITIN® ādas mitrinātājs aktīvi palīdzēs uzturēt bagātīgu mitrināšanu un baro ādu, atjaunojot to. Pienskābe nodrošinās maigu pīlingu.
Pēc attīrīšanas, lai normalizētu ādas pH līmeni pēc saskarsmes ar ūdeni, iesakam lietot Bamboolaser toniku.

▫️Uzturiet ādu mitrinātu
Ir ļoti svarīgi visu dienu uzturēt ādu pēc iespējas mitrinātu, lai palīdzētu uzturēt ādas barjeras funkcijas. Kā arī samazinātu berzi maskas un ādas saskarsmes vietās.
Lielisku mitrināšanu visas dienas garumā Jums noteikti nodrošinās Bamboolaser Sejas krēms.

▫️Sargājiet lūpas
Sausa āda un sasprēgājušas lūpas ir bieži sastopamas sejas maskas ādas problēmas. Jūs varat novērst tās, savlaicīgi uz lūpām uzklājot vazelīnu, vai lūpu balzamu biezā kārtā.

▫️Minimalizējiet dekoratīvās kosmētikas lietošanu
Jūsu poras zem maskas jau tā cīnās ar sviedriem un baktērijām, nepievienojiet tiem klāt arī dekoratīvo kosmētiku, jo šis ir īsākais ceļš uz aizsprostotajām porām.
...

🔬Pētījumi ir pierādījuši, ka LED procedūras var efektīvi ārstēt daudzas ādas problēmas, taču rezultāti ir kumulatīvi, tas nozīmē, ka Jūs neredzēsiet ilgtermiņa ieguvumus no viena salona apmeklējuma reizi gadā.

🤍Ja regulāri skaistumkopšanas salonu apmeklējumi nav iespējami, risinājums varētu būt mājas ierīce. Šādi Jūs varat ne tikai kļūt par savas ādas kopšanas eksperti, bet arī pastiprināt rezultātus, ko gūstat pie profesionāļiem.

#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaistums #veselība
...

Labākais ierocis cīņā ar citu cilvēku īgnumu - humors, skaistums un neizsmeļams optimisms! 🤍 #skaistumkopšana #stilsunmode #skaistums #prieks #mīlestībapretsevi ...

👏🏻Diemžēl, šobrīd vērojama tendence, ka #hiperpigmentacija parādas gados jaunākām dāmām un kungiem.

🔬Kādi tam varētu būt iemesli?
Dēļ agresīvas apkārtējas vides, UV starojuma, hormonālām izmaiņām, nemitīgas dezinfekcijas līdzekļu lietošanas, roku āda cieš visvairāk. Tas rezultējas ar pigmenta plankumiem, sausu ādu, mikroplaisām un pat iekaisumiem.
🧴Ko darīt?
1) Lietot labu roku krēmu, kurā būs gan pretiekaisuma, gan mitrinošas, gan aizsargājošas sastāvdaļas.
❗️Krēms jālieto katru reizi pēc saskarsmes ar dezinfekcijas līdzekļiem;
2) Vismaz 2 reizes nedēļā lietot masku roku ādai.
❗️Mēs esam radījuši masku, kas perfekti strādā kamēr Jūs atpūšaties - naktī.
3) Reizi nedēļā procedūra ar #bamboolaserlight.
❗️Tikai 10 minūtes, lai acīmredzami samazinātu ādas novecošanas pazīmes un padarītu pigmentācijas plankumus gaišākus.

☀️Viena no gaismas terapijas interesantākajām īpašībām - tā palīdz ādai izstrādāt “imunitāti” pret UV staru negatīvu ietekmi.
...

Vai Jūs zinājāt, ka @bamboolaser ļoti veiksmīgi var integrēt praktiski jebkurā skaistumkopšanas procedūrā?
Šodien ar burvīgu @jekaterinarepisevska apspriedām, cik ļoti plašs ir gaismas terapijas pielietojums:
#akne
#rozācija
#kuperoze
ādas atjaunošana pēc ķīmiskajiem pīlingiem un mehāniskās tīrīšanas.
Un daudz, kas cits... Jo pētījumos ir pierādīts, ka šai metodei principā nav blauksparādību.
Aicinām Jūs pārliecināties pašiem un izmēģināt kādu no procedūrām @katyabeautycorner
🤍 #bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaistums #veselība
...

#atlaides 🤍
Saņemt šo duetu ar 60% atlaidi - vistīrākā bauda.
Attīrošs līdzeklis vai toniks TIKAI 11.96€

#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība
...

#ATLAIDES līdz 60% tikai šajās brīvdienās!
Jūsu ādas skaistums un veselība - mūsu prioritāte ♥️
#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība #izpārdošana #ādasveselība #dabīgakosmētika #skincare #sale #60%off
...

#ATLAIDES līdz 60% tikai šajās brīvdienās!
Latvijā ražoti, ekspertu līmeņa skaistumkopšanas produkti Jūsu ādas veselībai un jaunībai!
Tikai tīras sastāvdaļas ar pierādītu efektivitāti - nekā lieka!
Saite uz izpārdošanu BIO
#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība #akcija #izpārdošana
...

#ATLAIDES līdz 60% tikai šajās brīvdienās!
Latvijā ražoti, ekspartu līmeņa skaistumkopšanas produkti Jūsu ādas veselībai un jaunībai!
Jaunākās paaudzes attīrošais toniks ir ne vien dabīgs (99,7% augu valsts izcelsmes sastāvdaļu), bet arī satur 14 augstvērtīgas izejvielas – augu ekstraktus un eļļas.

#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība
...

#minimālisms skaistumkopšanā tā nav tikai ekonomiski izdevīga pieeja rūpēm par ādu, tā ir atbildīga attieksme pret patērēšanu un tiem resursiem, kuri tiek izmantoti kosmētikas ražošanā.
Mēs ticam, ka pareizi piemeklējot kosmētiku, atbilstoši nospraustajam mērķim, Jums ikdienā būs nepieciešami ne vairāk kā 5 produkti:
▫️attīrīšanas līdzeklis;
▫️toniks;
▫️maska;
▫️sejas krēms;
▫️krēms ādai ap acīm.

#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība #светотерапия #домашнийуход
...

🧬Es dzeru kolagēnu, priekš kam man gaismas terapija?

Atbilde ir vienkārša: Jo gaismas terapija strādā.

Sāksim ar to, kas ir kolagēns.
Kolagēns ir visizplatītākais proteīns mūsu ķermenī, un tas ir kritisks ādas veselībai (un locītavu un kaulu veselībai). Kolagēns burtiski satur mūs kopā, un jo vairāk Jūs varat to dabiski ražot, jo labāk Jūsu ādai, locītavām un vispārējam izskatam.

Tieši dabiski ražots kolagēns ir tas, kas palīdz saglabāt jaunību.
‼️Nav zinātnisku pētījumu, kas apstiprinātu, ka kolagēns pulverī, ko lieto kā uztura bagātinātāju, tiešā veidā pozitīvi ietekmētu ādas un kaulu veselību.

✅Turpretī daudzos pētījumos un izmēģinājumos ir atklāts, ka pateicoties tieši dabiska kolagēna izstrādes veicināšanai, gaismas terapija uzlabo ādas toni un sejas ādu, mazina novecošanās pazīmes, paātrina brūču un rētu sadzīšanu.

Kā tas strādā? Īsumā - sarkanā un infrasarkanā gaisma piepilda šūnas ar enerģiju, kas ir nepieciešama, lai varētu efektīvi pārstrādāt uzņemtās barības vielas kolagēnā.

Ja vēlaties izpētīt šo jautājumu “zem mikroskopa”, šeit būs viens no pētījumiem, kas mums šķiet īpaši interesants:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3926176/
#ledtherapy #bamboolaser #bamboolaserbeauty #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība #светотерапия #домашнийуход #kolagēns #ādasveselība #jaunība
...

💎 Mazliet zinātnes

81% pacientu ziņoja par ievērojamu periorbitālo grumbu mazināšanos pēc 12 nedēļām *

* Pētījums, lai noteiktu kombinētās LED gaismas terapijas (633 nm un 830 nm) efektivitāti sejas ādas atjaunošanā. Kosmētikas un lāzerterapijas žurnāls. 2005. gads; 7: 196–200

#bamboolaser #bamboolaserbeauty #ledtherapy #lighttherapy #skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #skaitums #veselība
...

#mīlestība pret sevi vienmēr modē! Mūsdienu ritmā ir viegli aizmirst, cik būtiski katru dienu atvēlēt kaut īsu brīdi rūpēm par sevi. Mēs ticam, ka #skaistumkopšana var nebūt sarežģīta un laikietilpīga. Jūsu roku #skaistums un #jaunība var tikt paildzināti tikai ar diviem produktiem:
🤍 Roku krēms;
🤍 Roku maska.
...

#bamboolaserbeauty roku maska - viss, kas nepieciešams maigiem pieskārieniem 🤍 Ekspertu apvienots spēcīgu ādas mitrinātāju klāsts nodrošina dziļu un ilgstošu ādas mitrināšanu. Sorbīts, tāpat kā glicerīns, darbojas kā ādas mitrinātājs un ādu nomierinošs antioksidants. Urīnviela ir skābe, kas nodrošina skābu vidi ādas aizsargājošajā slānī, uztur mitrumu, palielina ādas elastību, veicina bojātas ādas ātrāku sadzīšanu. Urīnviela un hidrolizēti kviešu dīgstu proteīni uztur optimālu mitruma līmeni, atstājot ādu gludu un mirdzošu. Pantenols un nātrija PCA – aminoskābe nodrošina aktīvu roku ādas aizsardzību un veicina mikroplaisu sadzīšanu. Augstas kvalitātes saulespuķu eļļa un linsēklu eļļa efektīvi atjauno ādas tvirtumu, bet hidrogenēta olīveļļa – mīkstina un baro ādu.
#skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #skaistums #veselība
...

Mēs par maigiem pieskārieniem!

Vai Jūs zinājāt, ka hormons Oksitocīns ir viens no pieskārienu vai glāstīšanas ieguvumiem? Oksitocīns palīdz cilvēkiem veidot saiknes un veicina laimes sajūtu. Bieži vien, oksitocīns tiek pieminēts saistībā ar dzemdībām, bet tā nozīme mūsu dzīvēs ir krietni plašāka. Šis hormons mazina satraukumu, uzlabo nervu sistēmu un kopumā labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti 🤍
#skaistumkopšana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #rokuskaistums
...

Izbaudiet #atlaides līdz 60% mūsu īpašai skaistumkopšanas produktu līnijai! Profesionālas rūpes par Jūsu skaistumu mājas apstākļos 🤍 #akcija #izpārdošana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #skaistumkopšana #skaistums ...

Izbaudiet #atlaides līdz 60% mūsu īpašai skaistumkopšanas produktu līnijai! Profesionālas rūpes par Jūsu skaistumu mājas apstākļos 🤍 #akcija #izpārdošana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #skaistumkopšana #skaistums ...

Izbaudiet #atlaides līdz 60% mūsu īpašai skaistumkopšanas produktu līnijai! Profesionālas rūpes par Jūsu skaistumu mājas apstākļos 🤍 #akcija #izpārdošana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #skaistumkopšana #skaistums ...

Izbaudiet #atlaides līdz 60% mūsu īpašai skaistumkopšanas produktu līnijai! Profesionālas rūpes par Jūsu skaistumu mājas apstākļos 🤍 #akcija #izpārdošana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #skaistumkopšana #skaistums ...

Izbaudiet #atlaides līdz 60% mūsu īpašai skaistumkopšanas produktu līnijai! Profesionālas rūpes par Jūsu skaistumu mājas apstākļos 🤍 #akcija #izpārdošana #ražotslatvijā #atbalstivietējos #latvijasprodukts #skaistumkopšana #skaistums ...

0
SIGN UP FOR OUR NEWSLETTER !
Be the first to know about exclusive discounts, new launches and special offers.
  SUBSCRIBE
  I agree with the term and condition